Pivovar Domažlice, jehož interiér jsme realizovali, získal další ocenění

ZOBRAZIT V CS
18.10.2021
18.10.2021

Pivovar Domažlice, jehož interiér jsme realizovali, získal nejen ocenění Stavba roku Plzeňského kraje v kategorii Rekonstrukce budov, ale nyní získal i ocenění Opera Civitatem v kategorii Cena ministryně pro místní rozvoj OPERA CIVITATEM 2021.
číst

Naše realizace Kulturní centrum Domažlice z kategorie Rekonstrukce budov se stala vítězem soutěže Stavba roku Plzeňského kraje - 2020

09.09.2021
09.09.2021

Dvě z naších realizací jsou nominovány na cenu Stavba roku Plzeňského kraje - jedna vyhrála

13.08.2021

Vítězem kategorie Regionální kancelář soutěže Kanceláře roku, kterou pořádá společnost Prochazka & Partners, se stala společnost AIMTEC, jejíž prostory jsme ve spolupráci s Designovynabytek.cz realizovali.
číst

Nábytek od Arbydu zabodoval v prestižním švýcarském centru CERN

12.08.2021
12.08.2021

Plzeňská rodinná firma vyhrála tendr na dodávku vybavení více než 130 pokojů v elitním švýcarském výzkumném středisku CERN. Na pandemii pohotově zareagovala novou řadou nábytku pro práci z domova nebo pro zázemí e-shopů.
číst

Nábytek pro švédskou nemocnici navrhuje Arbyd podle sdílené dokumentace

11.08.2021
11.08.2021

ARBYD získal další velkou zahraniční zakázku – dodávku nábytku za zhruba 25 milionů korun pro budovanou nemocnici ve Švédsku
číst

Během pandemie vznikla řada vybavení pro domácí kanceláře

10.08.2021
10.08.2021

Na koronakrizi plzeňská firma zareagovala proaktivně – nabídla nové řady výrobků, přičemž vyšla z proměny poptávky.
číst

Češi vysoutěžili zakázku pro švýcarský CERN. Jeho hotel vybaví nábytkem

30.05.2021
30.05.2021

Česká nábytkářská společnost Arbyd z Plzně zaznamenala velký úspěch, vyhrála totiž zakázku v hodnotě 5 milionů korun. Pro Evropskou organizace pro jaderný výzkum CERN ve Švýcarsku vyrobí nábytek do hotelové budovy jejího institutu. Touto transakcí si společnost vytvořila výchozí pozici pro účast i v dalším tendru.
číst

Naše společnost sponzorovala pořádání mezinárodního cyklistického závodu Grand Prix West Bohemia

19.05.2021
19.05.2021

Na začátku května naše společnost sponzorovala pořádání mezinárodního cyklistického závodu ? Grand Prix West Bohemia, který se i přes deštivé počasí povedl na výbornou. ? Ohlasy z celé Evropy jsou jasným signálem, že se celá akce vydařila.