MENU MENU
Načítám...
cs de en
Zpět
Zpět

Podporujeme

Každoročně podporujeme několik činností a aktivit, které nám dávají smysl, záleží nám na nich a nejsou nám lhostejné. Podporujeme neziskové organizace ale i sportovce a sportovní kluby.

Podporované subjekty
Klient
Klient
Klient
Klient
Klient
Klient
Klient

Projekt úspory energií ve společnosti ARBYD CZ s.r.o. spolufinancován Evropskou unií.

 

Předmětem projektu je snížení energetické náročnosti v areálu společnosti, čehož bude dosaženo instalací nového kotle na biomasu s drtičem dřevního odpadu a filtrem odsávání, instalací nového kompresoru na výrobu stlačeného vzduchu, frekvenčních měničů a modernizací vnitřního osvětlení.

 

Projekt „Digitální transformace ve společnosti ARBYD CZ s.r.o. v návaznosti na Průmysl 4.0“ spolufinancován Evropskou unií.

 

Předmětem projektu je pořízení vysoce sofistikovaných výrobních a nevýrobních technologií, které budou propojeny autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu společnosti.
Výstupem bude v rámci digitální transformace podniku žadatele mj. robotizované pracoviště, jehož součástí je software řízení výroby propojující realizaci zakázek od počátečního zpracování přes výrobní proces až po konečný výrobek.

 

Společnost ARBYD CZ s.r.o. realizuje v letech 2020 až 2023 projekt v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Program Úspory energie – Výzva III - Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu s názvem Instalace fotovoltaiky s akumulací ve firmě ARBYD CZ s.r.o.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je realizace energetických úspor v areálu společnosti v Chotíkově formou pořízení a instalace FVE včetně akumulace energie. Tato úsporná opatření budou mít významný vliv na snížení spotřeby elektrické energie z distribuční sítě s dopadem na snížení emisí oxidu uhličitého v podnikatelských prostorách společnosti.

Sjednat schůzku

Sjednejte si schůzku s designérem.

Ozveme se zpět.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo dvě
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt

Napiště nám.

o svém projektu.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo sedm
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace