MENU MENU
Načítám...
cs de en
Zpět
Zpět

Podporujeme

Každoročně podporujeme několik činností a aktivit, které nám dávají smysl, záleží nám na nich a nejsou nám lhostejné. Podporujeme neziskové organizace ale i sportovce a sportovní kluby.

Podporované subjekty
Klient
Klient
Klient
Klient
Klient
Klient
Klient

Projekt úspory energií ve společnosti ARBYD CZ s.r.o. spolufinancován Evropskou unií.

 

Předmětem projektu je snížení energetické náročnosti v areálu společnosti, čehož bude dosaženo instalací nového kotle na biomasu s drtičem dřevního odpadu a filtrem odsávání, instalací nového kompresoru na výrobu stlačeného vzduchu, frekvenčních měničů a modernizací vnitřního osvětlení.

Více o projektu

Projekt „Digitální transformace ve společnosti ARBYD CZ s.r.o. v návaznosti na Průmysl 4.0“ spolufinancován Evropskou unií.

 

Předmětem projektu je pořízení vysoce sofistikovaných výrobních a nevýrobních technologií, které budou propojeny autonomní obousměrnou komunikací do výrobního procesu společnosti.
Výstupem bude v rámci digitální transformace podniku žadatele mj. robotizované pracoviště, jehož součástí je software řízení výroby propojující realizaci zakázek od počátečního zpracování přes výrobní proces až po konečný výrobek.

Více o projektu

Sjednat schůzku

Sjednejte si schůzku s designérem.

Ozveme se zpět.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo čtyři
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt

Napiště nám.

o svém projektu.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo tři
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace