MENU MENU
Načítám...
cs de en

Kariéra

Spojte Vaše schopnosti s naší prověřenou značkou a staňte se součástí našeho týmu.

Vyrábíme atypický i sériový nábytek na míru. Naše tvorba je důkazem, že nás baví výzvy. Hledáme mezi sebe kolegy, kteří se nebojí za to vzít a jejich práce je pro ně koníčkem. Ať už jsi truhlář nebo tě baví čísla či dovedeš ovládat grafický program (CAD), kontaktuj nás. Třeba jsi to právě ty, koho hledáme.

hledáme

Montér bytového nábytku a kuchyní

Už jsi zažil ten radostný pocit nad vlastnoručně smontovanou skříňkou nebo policí?

S námi můžeš tvé šikovné ruce kutila povýšit na ruce profi montéra nábytku. V Arbydu hledáme nového kolegu do teamu montážníků. Jistotu a praxi získáš po boku zkušeného kolegy přímo na montážích u zákazníků.

CO BUDEŠ JAKO MONTÉR DĚLAT?

Montovat nábytek a kuchyně u našich zákazníků.
Není to jen o montáži, ale také o dovezu drobného sortimentu k zákazníkovi (police, židle a jiné)
Nasbíráš mnoho zkušeností, ale máš také prostor přinášet nové nápady.
Pracovat budeš s profi nářadím Festool, Bosch, Makita atd. to je kutilů sen.
Vozový park našich Arbyd dodávek na tebe čeká (řidičák určitě máš).

JAK TO U NÁS CHODÍ?

Práci si dopředu plánujeme, každý vidí co ho čeká již týden dopředu.

Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu.

HLEDÁME TEBE, POKUD

Jsi manuálně zručný a chceš se ve svém řemesle zdokonalovat.
Máš dobrou fyzičku. K zákazníkovi musíme všechny díly poctivě dovést i vynést.
Jsi pečlivý, spolehlivý a samostatný. Za odvedenou práci totiž neseme odpovědnost.

CO TI UMÍME NABÍDNOUT

závodní stravování s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele

zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením a ochrannými pomůckami

služební telefon s neomezeným tarifem a daty

4 týdny dovolené

práci na HPP

pravidelnou mzdu, zaplatíme ti každou odpracovanou minutu

preferujeme dlouhodobé pracovní smlouvy

stabilní a prosperující společnost

firemní akce (grilování, cestování, sportování a další)

Projektový manažer

Budete se věnovat:

komplexnímu řízení svěřených zakázek.
komunikaci se zákazníkem na osobních schůzkách
plánování, přípravě grafického návrhu nábytku a interiérů v grafickém programu
kontrole výroby produktů a komunikaci s oddělením výroby
průběžné kontroly a koordinaci realizace zakázky u zákazníka a předání dokončeného díla
Budete součástí týmu manažerů, kteří tvoří a pečují o své zakázky od začátku až do konce.

Jste pro nás vhodným kandidátem pokud:

baví vás design, rádi se učíte novým věcem a ovládáte nebo se chcete naučit technický program (CAD), který budete denně využívat.
jste důslední, máte organizační schopnosti a dotahujete svěřené úkoly.
oceníme praxi v oboru a komunikativní znalost anglického jazyka, který ve své práci můžete využít, není to však podmínkou.

Nabízíme Vám:

Hlavní pracovní poměr nebo práci na IČO
Nástup do zaměstnání ihned nebo dle dohody
Rozmanitost práce a možnost zapojit se do významných projektů v rámci ČR i zahraničí
Mzdové ohodnocení až do výše 50 000 Kč na základě výsledků Vaší práce
Příspěvek na stravování a pitný režim zdarma
Velké parkoviště pro pohodlné parkování
Zaměstnaneckou slevu na naše výrobky
Možnost dalšího vzdělávání v grafických programech nebo například ve zdokonalení anglického jazyka
Zaměstnanecké akce pro zaměstnance i s rodinou
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis. Vybrané kandidáty rádi pozveme na úvodní pohovor. Provedeme Vás výrobou, seznámíme Vás s budoucí prací i prostředím naší společnosti.

Truhlář

Co je pro tuto pozici důležité:

- zkušenosti v oboru truhlář, ale vyučený být nemusíš
- pečlivost, zručnost, smysl pro detail, na ten tu dbáme a od tebe očekáváme
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, kreativitu, technické myšlení, slušné vystupování, chuť učit se novým věcem

- znalost technické dokumentace se ti u nás bude hodit
- pozitivní přístup k práci v kolektivu je žádoucí

Vaše každodenní náplň práce:

- výroba atypického a sériového nábytku

- výroba nábytku převážně z laminovaných desek

- zaměstnání v české rodinné společnosti

- práci s moderní a pokrokovou technikou
- práce na hlavní pracovní poměr

- příspěvky na stravu

- firemní akce

- osobní přístup ke každému z týmu

- pravidelná mzda

- možnost kariérního postupu

Pokud se k nám přidáte, čeká Vás přátelské prostředí, podpora při zapracování, zajímavé ohodnocení a řada skvělých projektů a spokojených klientů - což je to, proč to děláme!
V případě, že máte vážný zájem o tuto pozici, zašlete nám Váš profesní životopis nebo zkušenosti s nabízenou pozicí.

Programátor CNC strojů

Vaší náplní práce bude:

- PROGRAMÁTOR CNC strojů pro nábytkářskou výrobu, dle výrobní dokumentace

- Užívání programů Xylog, Maestro, Woodwop a jiných, možnost zaučení se do používaných programů.

Co Vám můžeme nabídnout :

- zaškolení na danou pozici

- práce v moderním prostředí

- příspěvek na firemní stravování

- pravidelnou mzdu + měsíční bonusy dle osobního hodnocení

- práci na HPP / jednosměnný provoz

Pokud Vás tato nabídka zaujala , zašlete nám svůj profesní životopis, nebo volejte.

Obsluha CNC strojů

- obsluha a CNC strojů pro nábytkářskou výrobu

( práce na vrtacích a frézovacích centrech )

- kontrola výstupních nábytkových dílců

- kontrola a údržba CNC stroje

Požadavky:

- praxe v oboru truhlář je výhodou, nikoliv podmínkou
časová flexibilita

- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost

- zaškolení na danou pozici pro každého kdo má zájem se učit a pracovat

- závodní stravování s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele

- zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením a ochrannými pomůckami

- zajímavé pracovní ohodnocení dle výkonu a odpracovaných let

- bonusové osobní finanční hodnocení během kalendářního roku

- moderní pracoviště

- práci na HPP / dvousměnný provoz

- preferujeme dlouhodobé pracovní smlouvy

- firemní večírky, grilovačky i dovolená

Práce u nás
Sjednat schůzku

Sjednejte si schůzku s designérem.

Ozveme se zpět.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo čtyři
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt

Napiště nám.

o svém projektu.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo tři