MENU MENU
Načítám...
cs de en

Kariéra

Spojte Vaše schopnosti s naší prověřenou značkou a staňte se součástí našeho týmu.

Vyrábíme atypický i sériový nábytek na míru. Naše tvorba je důkazem, že nás baví výzvy. Hledáme mezi sebe kolegy, kteří se nebojí za to vzít a jejich práce je pro ně koníčkem. Ať už jsi truhlář nebo tě baví čísla či dovedeš ovládat grafický program (CAD), kontaktuj nás. Třeba jsi to právě ty, koho hledáme.

hledáme

Skladník

Jsi vyučený čímkoliv, nebojíš se manuální práce,ale k pásu se Ti nechce? Jako skladník u nás v Arbydu budeš mít práci jasně danou a přitom různorodou.Na konci dne čistá hlava a na začátku měsíce jistota, že Ti peníze cinknou na účtu.Volno si naplánuješ se šéfem. Ten je parťák , který za námi stojí. Kluků ve skladu je několik, hledáme parťáka, který má chuť pracovat.

CO BUDEŠ JAKO SKLADNÍK DĚLAT?

Naskladnění zboží a materálu. Není to ale jen o ježdění na vozíku, zboží se musí taky vytahat. Budeš vyskladňovat zboží zákazníkům,pomůžeš jim, prohodíš pár slov. Komunikovat budeš také s dodavateli. Dostaneš se i k montáži nábytku. Čistota na pracovišti je pro nás důležitá , třídíme, uklízíme, zakládáme.

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

Vyhovuje ti práce v týmu a nechybí smysl pro humor. Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ.Nábytek není peříčko. Umíš jednat s lidmi - zákazníkovi chceme pomoci a ne ho naštvat. Alespoň trochu si rozumíš s počítačem. Zkušenosti s řízením VZV mezi skladníky ještěrkou , případně školení a ŘP zajistíme. Nápady a inovace jsou u nás vítány

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT

Zaručenou práci a pěkný výdělek. Kluci ve skladu a ve výrobě jsou v pohodě. Šéf stojí za námi a jeho slovo platí. Příspěvek na stravné.

Truhlář

Co je pro tuto pozici důležité:

- zkušenosti v oboru truhlář, ale vyučený být nemusíš
- pečlivost, zručnost, smysl pro detail, na ten tu dbáme a od tebe očekáváme
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, kreativitu, technické myšlení, slušné vystupování, chuť učit se novým věcem

- znalost technické dokumentace se ti u nás bude hodit
- pozitivní přístup k práci v kolektivu je žádoucí

Vaše každodenní náplň práce:

- výroba atypického a sériového nábytku

- výroba nábytku převážně z laminovaných desek

Nabízíme Vám:

- zaměstnání v české rodinné společnosti

- práci s moderní a pokrokovou technikou
- práce na hlavní pracovní poměr

- příspěvky na stravu

- firemní akce

- osobní přístup ke každému z týmu

- pravidelná mzda

- možnost kariérního postupu

Pokud se k nám přidáte, čeká Vás přátelské prostředí, podpora při zapracování, zajímavé ohodnocení a řada skvělých projektů a spokojených klientů - což je to, proč to děláme!
V případě, že máte vážný zájem o tuto pozici, zašlete nám Váš profesní životopis nebo zkušenosti s nabízenou pozicí.

Programátor CNC strojů

Vaší náplní práce bude:

- PROGRAMÁTOR CNC strojů pro nábytkářskou výrobu, dle výrobní dokumentace

- Užívání programů Xylog, Maestro, Woodwop a jiných, možnost zaučení se do používaných programů.

Co Vám můžeme nabídnout :

- zaškolení na danou pozici

- práce v moderním prostředí

- příspěvek na firemní stravování

- pravidelnou mzdu + měsíční bonusy dle osobního hodnocení

- práci na HPP / jednosměnný provoz

Pokud Vás tato nabídka zaujala , zašlete nám svůj profesní životopis, nebo volejte.

Obsluha CNC strojů

- obsluha a CNC strojů pro nábytkářskou výrobu ( práce na vrtacích a frézovacích centrech )

- kontrola výstupních nábytkových dílců

- kontrola a údržba CNC stroje

- zajímavé pracovní ohodnocení dle výkonu

- práci na HPP / dvousměnný provoz

Práce u nás
Sjednat schůzku

Sjednejte si schůzku s designérem.

Ozveme se zpět.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo sedm
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt

Napiště nám.

o svém projektu.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo tři