MENU MENU
Načítám...
cs de en

Kariéra

Spojte Vaše schopnosti s naší prověřenou značkou a staňte se součástí našeho týmu.

Vyrábíme atypický i sériový nábytek na míru. Naše tvorba je důkazem, že nás baví výzvy. Hledáme mezi sebe kolegy, kteří se nebojí za to vzít a jejich práce je pro ně koníčkem. Ať už jsi truhlář nebo tě baví čísla či dovedeš ovládat grafický program (CAD), kontaktuj nás. Třeba jsi to právě ty, koho hledáme.

hledáme

OBSLUHA A PROGRAMOVÁNÍ        FORMÁTOVACÍ PILY

VAŠE KAŽDODENNÍ NÁPLŇ PRÁCE:

Obsluha formátovací pily.

Kontrola kvality výrobků určených k dalšímu zpracování.

Čtení výkresové dokumentace.

NABÍZÍME VÁM:

Zaměstnání v české rodinné společnosti.

Práci na HPP.

Příspěvky na stravu.

Nástup možný ihned.

Příplatky za víkendy, svátky a přesčasy.

2 směnný provoz

Zaučení na této pozici je samozřejmostí. Nabízíme zkušební dny pro informaci o nabízené práci.

V případě, že máte vážný zájem o tuto pozici, zašlete nám Váš profesní životopis, pište nebo volejte.

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

Příprava zakázek pro výrobu (výkresy, materiál atd.).
Úprava výkresové dokumentace k výrobkům.
Práce v Daexu, TurboCadu.
Řešení priorit s nadřízeným a kolegy.

CO JE PRO TUTO POZICI DŮLEŽITÉ:

Umíš pracovat v Daexu, TurboCadu nebo v obdobném programu. Pokud ne, nebo jsi začátečník, tak ti ke zlepšení pomůžeme.
Jsi přirozeně pečlivý.
Jsi samostatný v myšlení a rozhodování.
Ochotně se učíš novému.
Praxe v oboru výroby nábytku je nutností.

Zaručenou práci a dlouhodobou spolupráci.
Vaši práci dokážeme ocenit pěkným výdělkem, přidáme bonusy a prémie.
Zkušené kolegy na pracovišti.
Profesionální zaškolení na danou pozici.
Šéf stojí za námi a jeho slovo platí.
Firemní večírky, grilovačky, sportovní aktivity.
Obědy s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele.
Budeš se podílet na nejlepších projektech do celé Evropy.

TRUHLÁŘ

Zkušenosti v oboru truhlář, ale vyučený být nemusíš.

Pečlivost, zručnost, smysl pro detail - na ten tu dbáme a od tebe očekáváme

Samostatnost, spolehlivost.

Pozitivní přístup k práci v kolektivu.

Výroba atypického a sériového nábytku.

Výroba nábytku převážně z laminovaných desek.

Práci s moderní a pokrokovou technikou.

Práci na hlavní pracovní poměr.

Osobní přístup ke každému z týmu.

Pravidelná mzda.

Pokud se k nám přidáte, čeká Vás přátelské prostředí, podpora při zapracování, zajímavé ohodnocení a řada skvělých projektů a spokojených klientů - což je to, proč to děláme!
V případě, že máte vážný zájem o tuto pozici, zašlete nám Váš profesní životopis.

Práce u nás
Sjednat schůzku

Sjednejte si schůzku s designérem.

Ozveme se zpět.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo sedm
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt

Napiště nám.

o svém projektu.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo osm