O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

ARBYD – český výrobce nábytku

Vítejte na oficiálních stránkách českého výrobce bytového a kancelářského nábytku.

Prodej, výroba a montáž nábytku

Nabízíme ucelený servis v oboru výroby, montáže a dodávky nábytku. Od grafického návrhu až po samotnou realizaci.

Vyrábíme sériový a atypický designový nábytek na míru, který uspokojí i náročné zákazníky, a to dle Vašich návrhů nebo dle návrhu našich designérů. Výjimkou nejsou ani kompletní interiéry na klíč.

Naše společnost je na trhu již více než 20 let. Dokonalé provázání výrobní a obchodní činnosti dělá z naší společnosti spolehlivého partnera pro kompletní projekty. Naší širokou nabídkou dokážeme uspokojit každého zákazníka.

Mezi naše zákazníky patří nadnárodní i soukromé společnosti, interiérová studia, prodejní řetězce, státní instituce, zdravotnická zařízení i drobní odběratelé. Moderní technologie, nový výrobní závod a stálý kolektiv zaměstnanců jsou zárukou kvality našich výrobků a služeb.

Společnost získala pevné místo na trhu jak v České republice, tak i v Anglii, Francii, Maďarsku, Slovensku, Švédsku, Holandsku.

V roce 2006 byl na zelené louce dostavěn nový výrobní areál o rozloze 5500 m², kde se nachází i prezentační centrum společnosti (showroom). ARBYD CZ s.r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Cílem společnosti je vyrábět kvalitní český nábytek za pomoci nejmodernější technologie s důrazem na kvalitu, ekologii a servis.

BUDOVA ARBYDU

V roce 2006 byl na zelené louce dostavěn nový výrobní areál o rozloze 5500 m², kde se nachází výrobní hala, kancelářská budova i prezentační centrum společnosti. ARBYD CZ s.r.o.

SHOWROOM ARBYD

Přijďte se inspirovat do našeho showroomu, kde Vám kromě kreativních nápadů na vybavení interiéru nabídneme i šálek výborné čerstvě namleté kávy. Na vlastní oči si můžete prohlédnout důmyslné technické detaily, vzorníky nejrůznějších materiálů, nadčasové prvky i aktuální trendy, designové nápady a mnohem více z průřezu bytového a kancelářského vybavení a také sedacího nábytku.

VÝROBA ARBYD

Výrobní hala je nedílnou součástí administrativní a prezentační části budovy ARBYD. Disponujeme moderní výrobní technologií, prostory a stroji jako jsou například: velkoplošná formátovací pila, olepovačka hran, CNC stroje, gravírovací a řezací laser, lakovna, kompletační prostory, sklad materiálu, sklad hotových výrobků a mnoho dalšího. Jedinečné spojení výrobní a obchodní činnosti dělá z naší společnosti spolehlivého partnera s širokým záběrem působnosti.

VOZOVÝ PARK

Používáme vlastní vozový park, technicky vybavený k přepravě nábytku a provádění montáží. Minimalizujeme Vaše náklady a zvyšujeme kvalitu servisu.

VOLNÉ POZICE

Spojte Vaše schopnosti s naší prověřenou značkou a staňte se součástí našeho týmu.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY A NÁVOD K OŠETŘOVÁNÍ POVRCHU NÁBYTKU

Máme rádi férové jednání. Přečtěte si proto Všeobecné obchodní podmínky upravující vztahy mezi smluvními stranami kupní smlouvy.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.