MENU MENU
Načítám...
cs de en
Zpět
Zpět

Nábytek pro švédskou nemocnici navrhuje Arbyd podle sdílené dokumentace

zpět

Nábytek pro švédskou nemocnici navrhuje Arbyd podle sdílené dokumentace


Období pandemie a lockdownů firma Arbyd ustála dobře. „Díky velkému portfoliu zákazníků a výrobků jsme nezaznamenali žádný zásadní pokles objemu výroby,“ uvádí Lukáš Mudra. Společnost navíc získala další velkou zahraniční zakázku – dodávku nábytku za zhruba 25 milionů korun pro budovanou nemocnici ve Švédsku. „Celý tento projekt je nakreslen v online projektové dokumentaci (BIM), která nám i klientovi umožňuje okamžitě sdílet informace. Díky tomu vidíme veškeré změny na stavbě a současně jsme schopni vytáhnout jednotlivé rozměry a informace pro výrobu a instalaci nábytku,“ vysvětluje Mudra.

Vedle švédského trhu vidí Arbyd v současnosti velký potenciál například v Německu. „Je to ale specifický trh, který vyžaduje mít založenu místní firmu GmbH, tedy společnost s ručením omezeným. Touto cestou jsme zatím nešli. U našich tamních partnerů jsme si vybudovali důvěru a zatím to funguje.“ Spojení udržuje plzeňská firma i po brexitu také s ostrovním trhem. „Do Velké Británie jsme exportovali v minulosti přes obchodního partnera. V současnosti se jedná o nárazové projekty, kdy si expedici a instalaci zatím vždy zajišťoval sám zákazník,“ vysvětluje Lukáš Mudra.

Sjednat schůzku

Sjednejte si schůzku s designérem.

Ozveme se zpět.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo osm
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt

Napiště nám.

o svém projektu.

Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo šest
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
rychlý kontakt
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace