O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

Moderní nábytek a interiéry na míru

Vlastní výroba nám umožňuje být neomezeně kreativní v navrhování designu, technických řešení a výběru materiálů a povrchů. Díky tomu jsme schopni splnit jakékoli Vaše přání.

Výrobní hala je přímo napojena na kanceláře a showroom. Spojení administrativní a provozní části umožňuje hladký chod zakázek, 100% komunikaci a flexibilitu.

Výroba českého nábytku v Plzni

Moderní CNC stroje německé značky Homag a italské stroje Morbidelli doplňují preciznost lidských rukou, bez kterých se při vytváření kvalitních interiérů a nábytku neobejdeme.

Disponujeme také vlastní lakovnou, která nám umožňuje vytvářet nábytek s nejkvalitnější povrchovou úpravou. Na materiál nanášíme po obou stranách až 5 vrstev akrylátového laku. Po vytvrzení jsou aplikovány ještě finální vrstvy polyuretanových laků ve vysokém lesku nebo matu. Výsledkem je lakovaný povrch, který má téměř neomezenou životnost a absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám.

Stále investujeme do nových technologií a udržujeme tak krok se světovým trendem ve výrobě nábytku.

FOTOGRAFIE Z VÝROBY

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.