O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

BYTOVÝ NÁBYTEK

V našem sortimentu naleznete široký výběr bytového nábytku vlastní výroby i jiných výrobců, který je zaměřen především na kvalitu a moderní design. Cenovou nabídku rádi zpracujeme přesně dle Vašich představ a požadavků. S průběhem realizace zakázky se můžete seznámit ZDE.

KUCHYNĚ

Kuchyně je místo, kde rodina tráví většinu společného času a proto jim věnujeme mimořádnou pozornost. Více inspirace a informací naleznete ZDE.

LOŽNICE

Ložnice je místem odpočinku a spánku, kde čerpáme tolik potřebnou energii. Každý má představu o dokonalé ložnici jinou, proto Vám navrhneme a vyrobíme nábytek dle individuálních potřeb do posledního detailu v jakémkoliv barevném a tvarovém provedení.

ŠATNY

Pro pořádek v bytě potřebujete dostatek úložných prostor. Komfortním řešením je šatna. Navrhneme Vám a vyrobíme vestavné skříně i systémové vestavné šatny. Pro Vaše oblečení najdeme to správné místo.

OBÝVACÍ POKOJE

Obývací pokoj je důležitý společenský prostor každé domácnosti. V něm se setkáváte s rodinou, přijímáte návštěvy i odpočíváte. Dodáme Vám a navrhneme kompletní interiér. Nejen nábytek, ale i sedací soupravu, osvětlení, podlahové krytiny, jednoduše vše, na co si vzpomenete. Prohlédněte si fotogalerii některých našich realizací.

DĚTSKÉ POKOJE

Vyrábíme dětské pokoje na míru, protože jen tak můžeme plnit všechny představy dětí i rodičů. Nabízíme kompletní vybavení dětských a studentských pokojů, 3D návrhy a služby designérů.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.