O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

AKTUALITY

Právě jsme spustili nové webové stránky společnosti ARBYD CZ s.r.o.. Změnila se kompletní struktura webu a design. Doufáme, že se Vám web bude líbit. Zároveň budeme rádi, když nám pošlete Vaše nápady a připomínky k jeho zlepšení.

NEJNOVĚJŠÍ

SALONE DEL MOBILE MILANO 2016

Každý rok na začátku dubna v Milánu probíhá v rámci Milan Design Week jeden z největších světových veletrhů Isaloni zaměřený na design nábytku. Ve dvaceti obřích pavilonech bylo k vidění kolem 1000 italských a 400 zahraničních vystavovatelů. Ne nadarmo je tedy symbolem kreativity, nápadů a inspirace. Účast našeho týmu byla proto samozřejmostí.

PRÁVĚ JSME DOKONČILI...

Pro společnost CCC CZECH, S.R.O. jsme dle návrhu od Jaroš Design s.r.o. vyrobili a namontovali recepční pult včetně zázemí a 3D lakovaného loga na stěně z lakobelu.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.